Můj příběh, příběh Kosco

Špatná pleť na polaroidu
Roztírací maska na polaroidu
Roztírací maska na polaroidu
Krásná zdravá pleť na polaroidu
Produkty, které mi pomohly ↓

Vítám Vás doslova u sebe v koupelně. Stojím před zrcadlem a každé ráno si říkám: "Proč?" Proč to, jak vypadám v zrcadle, dokáže ovlivnit můj celý den, moje sebevědomí a mou náladu? Proč když mám akné, cítím se méněcenná nebo dokonce jako horší člověk? A když mám pleť jako korálek, bez všech nedokonalostí, jsou všechny tyhle pochybnosti a strašáci pryč? Dokáže nás dnešní doba doopravdy natolik ovlivnit, abychom na sebe pohlíželi jen podle vzhledu?

Ano, dokáže. To je moje odpověď. Ale moje odpověď není jen tak jednoduchá. Moje odpověď je moje cesta - moje cesta za zdravým a tím i krásnějším já. Hledala jsem všechny možné varianty kosmetiky: levné, drahé, extrémně drahé, a pořád nic - bez výsledku. Až jsem narazila na jeden YouTube kanál, kde korejskou kosmetiku považovali za lék pro pleť. Neměla jsem už co ztratit, tak jsem si ji objednala, a tím začala moje cesta v léčení pleti. A totální závislosti na kosmetice. 😄

Po několika měsících studování, sledování videí, čtení různých článků dokonce i v korejštině (díky bohu za Google překladač, haha), jsem pochopila, jak to funguje. Co pleť potřebuje, jak se produkty správně kombinují, a začala jsem se o pleť správným způsobem starat. Úplně od nuly, od samotného začátku. Pleť jsem hlavně hydratovala, posilovala a podporovala kožní bariéru a především jsem začala pleť správně čistit. Double cleansing byl můj absolutní game changer, kdy se pleť konečně zbavila vyrážek, akné a krupičky. A také jsem přidala léčbu těla zevnitř. To znamená, že jsem pila hodně vody a podpůrné bylinkové čaje, vyčistila si střeva, brala probiotika a začala se kvalitně a smysluplně stravovat.

Postupně, když jsem si vyléčila kožní bariéru za pomoci hydratačních a zklidňujících látek (pupečník asijský, zelený čaj, kyselina hyaluronová, kombucha, probiotika), jsem zjistila, co je to exfoliace (odstranění odumřelé kůže z pleti, aby pleť dále mohla lépe absorbovat nanesené produkty) a jaké aktivní látky jsou potřeba, aby pleť vypadala rozjasněná, sjednocená a doslova zářila zdravím.

Proto Vás i dnes srdečně vítáme s bráchou u nás na e-shopu s korejskou kosmetikou. Chceme Vám předávat všechny naše znalosti a osobní know-how a být tu pro Vás na Vaší cestě za vysněnou pletí a krásnějším já. Jsem v tom spolu, jsme tu pro Vás. A to každý jeden den, kdy ten ranní pohled do zrcadla není ideální, kdy jsou tam ti zlí strašáci a soudí Vás. Nenechte se ovlivňovat a pojďte na tom s námi společně pracovat.

Chci poradit s výběrem

Produkty, které mi nejvíc pomohly

Pro smíšenou, mastnou až aknózní pleť