Cena dopravy

Doprava: Při výběru dopravy máte na výběr z možností Zásilkovna (10 200+ výdejních míst v ČR, 3700 Z-BOXů), Zásilkovna domů či Osobní vyzvednutí Beroun. Zásilky expedujeme nejpozději další pracovní den od zaplacení. Zásilkovna doručí 98% zásilek do druhého pracovního dne od podání. Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu do výdejních míst či boxů za polovinu a při nákupu nad 2000 Kč zdarma.

Osobní vyzvednutí Beroun je možné po předchozí domluvě, po vytvoření objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat s nabídkou termínu a času vyzvednutí.

Online platba kartou: Při výběru platby vyberte položku "Platební karta". V dalším kroku vyplníte Vaše dodací údaje a kliknete na tlačítko "Objednávka zavazující k platbě". Následně budete vyzváni k zadání čísla Vaší karty, expirace, jména a bezpečnostního kódu. Platbu potvrdíte kliknutím na tlačítko "Zaplatit".

Platba převodem: Při výběru platby vyberte položku "Bankovní převod". V dalším kroku vyplníte Vaše dodací údaje a kliknete na tlačítko "Objednávka zavazující k platbě". Následně se Vám zobrazí údaje k provedení platby přes Vaše internetové bankovníctví. Tyto údaje Vám též budou zaslány do emailu s potvrzením objednávky. Pro rychlejší zpracování objednávky doporučujeme vybrat možnost "okamžitá platba" ve Vašem internetovém bankovnictví.

Platební tlačítka bank: Z nabídky vyberte Vaši banku. V dalším kroku vyplníte Vaše dodací údaje a kliknete na tlačítko "Objednávka zavazující k platbě". Následně budete přesměrování do platební brány kde kliknete na tlačítko "Zaplatit v online bankovnictví" nebo ve Vaší bankovní aplikaci na telefonu naskenujete zobrazený QR kód.

Poskytovatel platební brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267