Produkty korejské kosmetiky

5 důvodů, proč používat korejskou kosmetiku

Jsme moc rádi, že Vaše cesty vedly právě sem. Ať už jen koukáte nebo jste přišli nakupovat, jste tady správně. A proč? Protože korejská kosmetika, známá jako K-beauty, je to nejlepší, co Vaší pleti můžete nabídnout. 

Pojďme si říct 5 důvodů, proč zařadit korejskou kosmetiku do Vaší péče o pleť.


Čištění pleti metodou double cleansing

Odlíčení a čištění? Double cleansing!

Odličování a čištění pleti je základní krok v péči o pleť, který byste měli provádět dvakrát denně - ráno a večer. Ale jak se správně a efektivně odlíčit? Za nás doporučujeme metodu double cleansing, neboli dvoufázové čištění, které zajišťuje efektivnější čištění pleti. Obzvláště večer je velice vhodná a zbaví Vaši pleť všech druhů nečistot. Ať už nosíte make-up nebo ne, je důležité pleť večer pořádně vyčistit, protože přes den se Vám na pleti nahromadí prach a spousta nečistot.


Nohy tří žen s různým typem pleti

Jaký jste fototyp?

Určitě se ptáte, jak je možné, že některé dámy jsou v létě krásně bronzově opálené a jiné po 15 minutách na slunci zrudnou? Na vině je množství kožního barviva – melaninu, které nám bylo geneticky dáno. Melanin určuje fototyp pleti. Jeho úkolem je chránit organismus před UV zářením. Naše pokožka se dokáže proti škodlivému záření chránit, ale pouze omezený čas. Proto ji musíme pomoci používáním opalovacího krému. V našem zeměpisném pásmu rozlišujeme 4 druhy fototypu.


Krém SPF vymačkávaný do dlaně ruky

Co je to SPF a proč je důležité

SPF je zkratka pro anglické spojení Sun Protection Factor, v překladu ochranný faktor proti slunečnímu záření. Aplikace krému s ochranou proti UV záření je asi jedna z těch nejdůležitějších věcí, které pro svoji pleť můžete každý den udělat. Protože až 90% předčasného stárnutí způsobuje právě UV záření. Sluneční záření viditelně zhoršuje naší pleť. Způsobuje a zhoršuje vrásky, hyperpigmentaci a zviditelňuje jizvy po akné.